szukaj
Sklep / O firmie / O nas

O NAS

 

Yousport to mała rodzinna firma znajdująca się na rynku od 2014 roku.

 

Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem marki Errea w województwie podlaskim. Tę odzież charakteryzuje wysoka jakość , duży wybór oraz dostępność. Jako jedyna marka w Europie posiada certyfikat standard 100 by OEKO-TEX, który ustanawia wyjątkowo surowe limity dla substancji szkodliwych dla zdrowia. Dzięki temu tkaniny marki Errea są bezpiecznie w każdych warunkach, co jest bardzo istotne dla zdrowia każdego z nas.

 

Realizujemy również zamówienia na produkty marki adidas i Nike.

 

W naszej ofercie znajdują się także puchary, statuetki i medale.

 

Zaopatrujemy również kluby i szkoły w sprzęt i akcesoria sportowe marki Yakima i Select.

 

Wykonujemy personalizowane projekty. U nas każdy zostanie obsłużony kompleksowo, ponieważ sami wykonujemy nadruki na odzieży. Metodę solwentową, którą się posługujemy cechuje unikalna konfiguracja kolorów. Wydruki nasycone są żywymi barwami, co wpływa na jakość i trwałość produktu. Posługujemy się również tradycyjnymi foliami flex i flock.

 

Sklep został stworzony  z pasji i miłości do sportu . Jednym ze współwłaścicieli jest młody, aktywny trener piłki nożnej, który zarówno w kwestii szkolenia piłkarzy jak i w pracy w sklepie podchodzi do swoich obowiązków z wielkim zapałem i zaangażowaniem.  A jeżeli się kocha to co się robi wtedy praca staje się czystą przyjemnością.

 

Do klienta i jego oczekiwań podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy zarówno szkoły, kluby sportowe, a także prowadzimy sprzedaż detaliczną. W naszej pracy stawiamy na szybkość realizacji zamówień. Zadowolony klient to dla nas wielka satysfakcja i jeszcze większa chęć do działania. Zapraszamy do współpracy szkoły, kluby, szkółki piłkarskie.

 

Nasza siedziba:

Kleeberga 36

15-691 Białystok

sklep@you-sport.pl

poniedziałek-piątek:  9-17