szukaj

Polecamy dla ciebie:

Sklep sportowy YouSport stworzyliśmy w 2014 roku. Nasza mała, rodzinna firma powstała z pasji do sportu. Jako czynni sportowcy najlepiej rozumiemy potrzeby naszego klienta Asortyment, który posiadamy skierowany jest do miłośników piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy rugby. Tak więc można u nas znaleźć dresy czy stroje sportowe w wielu wariantach kolorystycznych i różnych krojach. Komplety które posiadamy występują w wersji męskiej, damskiej czy dziecięcej/juniorskiej.

 

Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Errea w województwie podlaskim. Każdą drużynę czy klub sportowy zaopatrzymy w niezbędną odzież, która posiada certyfikat Standard 100 by EOKO-TEX co oznacza wyjątkowo surowe limity dla substancji szkodliwych dla zdrowia.

 

Oprócz odzieży w naszym asortymencie znajdziecie Państwo torby, piłki, płotki, talerzyki, drabinki i wiele innych pomocy niezbędnych do przeprowadzenia treningu. Poza asortymentem marki Errea w naszym sklepie znajdziecie Państwo puchary, statuetki, medale i dyplomy, na których wykonamy grawer adekwatny do potrzeb i okoliczności.

Naszym dodatkowym atutem jest usługa wykonania nadruków na odzieży, które wykonujemy u siebie na miejscu. Dzięki temu zamówienie zrealizujemy w szybkim tempie. Wykonamy zarówno różnego rodzaju logotypy: herb klubu, logo sponsora, kolorowe nadruki. A także numery, nazwiska, ksywki. Gwarantujemy super jakość w dobrej cenie. Metodę solwentową którą się posługujemy cechuje unikalna konfiguracja kolorów. Wydruki nasycone są żywymi barwami, co wpływa niewątpliwie na jakość i trwałość produktu.

 

Wykonujemy personalizowane projekty, zarówno dla całej drużyny czy indywidualnego klienta. Realizujemy zamówienia z okazji różnych świąt m.in. urodzin, walentynek, dnia babci/dziadka czy na wieczór kawalerski. Najpopularniejszym produktem pod wykonanie wyżej wymienionych nadruków są koszulki, ale klienci chętnie wybierają również bluzy czy na przykład poduszki. Jesteśmy w stanie zrealizować takie zamówienie w przeciągu 24 godzin. Naszą firmę wyróżnia szybkość działania. Do każdego klienta i jego oczekiwań podchodzimy z wielkim zaangażowaniem.